Het Krimpenerwaard College biedt op diverse manieren zijn leerlingen ondersteuning. Uiteraard horen daartoe de uitleg en de lessen en het mentoraat, maar bijvoorbeeld ook dyslexiebegeleiding, faalangstreductietraining, het decanaat, weerbaarheidstraining en ons hulplesproject Leerlingen helpen leerlingen.

De leerlingbegeleiding op onze school is onderverdeeld in basisondersteuning en extra ondersteuning. In de meeste gevallen is de mentor degene die in voorkomende gevallen de ondersteuning voor de leerling aanvraagt. Hij neemt daartoe contact op met onze zorgcoördinator, Arjola Ketting. Zij stuurt het ondersteuningsteam van de school aan.

Wie deel uitmaken van het ondersteuningsteam en welke weg u bewandelt wanneer u meent dat uw kind gebaat kan zijn bij een helpende hand, vindt u hier. Als u meer wilt weten over de verschillende vormen van ondersteuning op onze school, neemt u dan eens een kijkje op de website (Informatie > Leerlingbegeleiding).