Het nieuwe schooljaar is begonnen en de school bruist weer van de leerlingen. Het team van het Krimpenerwaard College zal ook dit schooljaar weer keihard werken om kwalitatief hoogwaardig onderwijs te verzorgen. En dat ons onderwijs leidt tot succes is aan het einde van het vorige schooljaar wel weer duidelijk geworden. Alle afdelingen hebben uitmuntend gepresteerd en ontzettend veel leerlingen hebben in bijzijn van hun trotse ouders het diploma kunnen ondertekenen. Ook de onderwijsinspectie heeft, na een bezoek in juni, een positief oordeel over de ontwikkeling van onze school geveld. Begin juni is door de inspectie onze school bezocht wat heeft geleid tot een positieve beoordeling. Het Krimpenerwaard College is ambitieus en zal dit jaar verder bouwen aan het onderwijs waarbij keuze voor kinderen centraal gaat staan.