De GGD heeft in 2019 de gezondheidsmonitor afgenomen onder leerlingen van onze school. De meeste uitkomsten van het Krimpenerwaard College zijn vergelijkbaar met de regio. Positief is dat van onze leerlingen een hoger percentage de eigen gezondheid als (zeer) goed ervaart in vergelijking met de regio. Ook geven de leerlingen vaker dan gemiddeld aan zich meestal gelukkig te voelen. Het percentage leerlingen met een verhoogd risico op psychosociale problemen is kleiner dan gemiddeld. De gebruik van genotsmiddelen is gelijk aan dat in de regio, maar onze leerlingen drinker minder energiedrankjes en vaker water. Een kleiner aandeel van de leerlingen beweegt dagelijks, maar zij sporten wel vaker wekelijks bij een club of vereniging. Ook geven onze leerlingen aan dat ze vaak goed met hun ouders kunnen praten. Als de leerlingen behoefte hebben aan hulp of advies, is vaker dan gemiddeld ook in deze behoefte voorzien. Kortom, een bemoedigende beeld, en met name dat leerlingen zich gelukkig voelen, is een belangrijke uitkomst.