Maar er zijn nog meer bruisende activiteiten van het Krimpenerwaard College te melden. Zo exposeren leerlingen uit (vooral) de bovenbouwklassen tekenen van onze school met College Art in De Tuyter. Er zijn linosneden te zien, abstract werk, stillevens en werken met thema’s als Kunstenaars op herhaling, Een ding en Unplugged. Verder gingen de leerlingen van 5-vwo op werkweek naar Berlijn en Rome, en de 1e brugklassers hadden voor biologie een excursie naar Blijdorp.

Vrijdag 24 maart maakte motivational speaker Redo grote indruk op onze leerlingen. Met als motto No excuses, no limits vertelde hij zijn verhaal over anders zijn, doorzettingskracht en het realiseren van je droom. Deze inspirerende voorstelling was een cadeautje van de oudervereniging VKC aan de leerlingen. Ook mede dankzij een genereuze bijdrage van de VKC kon op 7 april het 6e lustrum van de school op spetterende wijze gevierd worden. Die avond gingen ruim 600 leerlingen helemaal los in poppodium Annabel, waar speciaal voor hen OG3NE en Bizzey optraden. Het feest werd aan elkaar gedraaid door Allround DJ Service én onze eigen Vincent uit 4-mavo!